Dětský organismus je mnohem silnější je náchylný k onemocnění

Je všeobecně známo, že dětský organismus je mnohem silnější, je náchylný onemocnění v platnost slabé imunity, a s nástupem chladného počasí a období dešťů zdravotní problémy u dětí se stávají zvláště aktuální. Typické nemoci – nevolnost, vysoká teplota, kašel, ucpaný nos. Jak přijít na to, co to je chřipka, nachlazení, a může ARI nebo ARI, je příčinou těchto příznaků, a také o tom, jak zlepšit zdraví dítěte v nejtěžší období – uvádí se v článku.

Nachlazení, chřipka, ARI, ARI – jaký je rozdíl?
Jedním z klíčových rozdílů mezi těmito nemocemi – to je faktor, který je způsobuje. Obě nemoci jsou způsobeny viry chřipky, , rino-, infekce a podobně. Vědě jsou známy více než 200 různých kmenů chřipky. Proto je velmi důležité jasně pochopit, co přesně je nemocné dítě, protože není chřipka může mít nejrůznější komplikace od konvenčně plic, jako je zánět průdušek, zánětu středního ucha, zápal plic, léze močových cest, závažné: zánět, serózní meningitida, atd.

Lékaři klasifikované 3 typy viru chřipky: typ A, typ b a typ As jejich Hlavní rozdíl spočívá ve schopnosti (dětské 3D tapety) mutovat. Virus chřipky typu C je téměř konstantní, takže 1 krát prodloužením jeho tělo tvoří celoživotní imunitu. Tak jak tento virus je dost rozšířený, onemocní jim v podstatě děti.

Virus chřipky typu a také mutuje, ale ne tak rychle. Při tom, že chřipka S – nemoc pouze děti, pak chřipka typu V – ve větší míře děti, ale zaujme i dospělé. A tady je chřipka typu A – to je nejvíce zrádný typ, protože je neustále mutuje, což způsobuje epidemie (máme pro vás dětské lehátko).

Dalším rozdílem mezi výše uvedenými nemocemi různé jejich průběhu. Pro chřipku je typický náhlý a prudký skok tělesné teploty, vznik výrazné intoxikaci organismu, která se projevuje přes horečku, bolesti svalů a hlavy, po celém těle, a je také suchý kašel. Takzvaný jevy jsou vyjádřeny mírně. Při všech jiných virových infekcí, jako je ARD, – nebo jen virové, příznaky vyjádřeny podstatně silnější: u pacienta pozorován výtok z nosu, bolest v krku, bolesti hlavy, dýchací potíže, nedostatek chuti k jídlu, sucho v ústech, a pak se zvyšuje (dětské povlečení) tělesná teplota.

Hlavním rozdílem všech akutních infekcí dýchacích cest od všech druhů chřipky je to, že při ARI teplota zřídka roste nad 38 ° C, a na první, pokud jde o příznaky, jako je bohatá výtok z nosu, bolesti v krku, jakož i vlhký kašel.

Mezi ARI (akutní respirační virové infekce) patří ti ARI (akutní respirační onemocnění), jejichž příčinou jsou považovány za respirační viry. Jako obvykle, od jejich počtu se vylučující chřipka, protože to je diagnostikována pouze v případě, že typické příznaky nebo laboratorní potvrzení.

Nachlazení, jako pravidlo, je důsledkem celkového podchlazení organismu. Její příznaky jsou podobné příznaky virové infekce, takže ARI – to je tradiční označení přesně nachlazení, protože takového “nachlazení” není v oficiální lékařské terminologie. Proto rozlišujeme různé druhy ARI – rýma, laryngitida, angína, faryngitida, bronchitida a jiné – v závislosti na tom, který orgán je zasažen nachlazení.