Dětský pokoj pro chlapce a dívky

Rostoucí nábytek: za a proti

Od nedávné doby, mnoho výrobců začalo aktivně používat nápad výroby nábytku na . Jaké nábytek se stane rostoucí? Je to stoly, židle a postele.

Výhody takového nábytku:

1.) Nastavení pod růst dítěte. To je důležité zejména pro stolu, za kterým dítě tráví hodně času. To přímo ovlivňuje tvorbu držení těla za pomocí správné opěrky nohou, výšky sedáku a desky.

2.) Úprava velikosti postele umožní uvolnit více místa na podlaze, dokud dítě je malý, a hodně času tráví v mobilních hrách.

3.) Úspory pro rodinný rozpočet. Více není třeba aktualizovat nábytku v dětském pokoji každých 3-5 let.

Ale je známo, že dětské chutě a preference se mění každým dnem. Nevýhodou rostoucí nábytek je její…trvanlivost! Postel, stůl nebo pohovku, mohou porodila dítě rychleji, než to z nich vyroste. Možný způsob, jak z této situace – modernizace interiéru prostřednictvím nových tapet, doplňků a přeskupení nábytku.

Systémy pro ukládání dětské věci

Jak uspořádat nekonečné dětské věci? Oblečení v různých ročních období, do domu a do školy, hračky, velké a malé, kresby a řemesel, knížky a , pastelky pro ulice a fixy pro školy… Za prvé, zrušte nebo zbytečný, méně věcí, méně nepořádku. Za druhé, najděte si věci, chalupy. Za třetí, – umístěte na místo určení.

Vše pro hry a domácí volný místo vedle sebe. Vše pro kreslení – na jedné polici, pro lití na jiném, kontejner s lego a schémata k němu – ne třetí. Pak dítě je pro jednoho zaměstnání daleko od pouze jednu polici a je schopen sám odstranit vše zpět, aniž by se zapletou s čím leží kartáč, spíše než papír. Pro tento vám bude hodit prostorný venkovní sušák. Například u polské továrny Meblik je vynikající regály pro chlapce a dívky ve výzdobě s auty různých stylů, fotbal, , wini-, květinami a mickey , s různými zvířaty a abstraktními obrázky pro každý vkus. Také v každé kolekce je box na hračky – velmi šikovný předmět, zasazení do, aby obnovil pořádek, ale také úředník, lavicí nebo extra nízkým stolkem.

Regál Medvídek Pú Box na hračky Oceán

Regál “Medvídek Pú” – Box na hračky

Oblečení je také lepší řadit podle principu “kam jít”, a není vrchy samostatně – spodní části samostatně. Oddělená police – pro školní oblečení, vlastní – dům, další – pro výlety. Na ramínka se dobře, okamžitě umístit ready-made sestavy – košile, kalhoty a s nebo a s – to výrazně usnadní ranní poplatky do školy nebo malá zahrádka. Na vysoké police zasouvá oblečení , a jen zřídka používané karnevalové kostýmy a klobouky. Kalhotky a dobře složit do samostatné zásuvky nebo použít oddělovače sekcí ve velkém šuplíku. Upozorňujeme na skříň běloruské továrny Softform. Je to velmi prostorný trojcípé skříň se třemi zásuvkami, devíti policemi a dvěma činkami pro oblečení v osmi variantách barvy fasády, které lze kombinovat podle vašich představ a k němu si můžete vyzvednout různé uzavřené a otevřené police na potřeby a konfiguraci místnosti
Viz zde: vše pro dětské pokoje