Dylan Hartley se jeví jako favorit kapitán Anglie pod Eddie Jones

Hartley má neutěšený disciplinární záznam, který součty 54 týdnů suspenzí pro rozsah trestných činů, včetně drážkování, kousání a hlavy vydělávání. Že bylo upuštěno od výcvikového družstva vyhlášeného pro letošní Světový pohár kvůli headbutt při hraní za svůj klub.

Je však zřejmé, že Jones obdivuje jeho drsnost.Nový trenér cítí ho vybral jako kapitán by udával tón pro přímý balíček, který se cítí potřebuje znovuobjevit své tvrdé hrany.

Hartley, který také chyběl 2013 britské a irské Lions tour v Austrálii disciplinárních důvodů , by měli prospěch z čistým štítem Jones nabídla všem hráčům, protože byl jmenován Stuart Lancaster successor.Steve Borthwick čelí Vánoce v limbu kvůli RFU / Bristol zablokování více

29-letý má 66 Bet365-Recenze sázkové kanceláře čepice, ale on byl odsunut od 7.


listopadu a datum jeho návratu je třeba ještě nastavit, uvedení jeho zapojení proti Skotsku dne 6. února v šesti národů na pochybách.

Robshaw byl kapitánem v průběhu Lancaster vlády a byl v poplatku za nedávné mistrovství světa katastrofy.Jones ho kritizoval v novinovém sloupku, říká: „Robshaw je vynikající klub hráč, ale na mezinárodní úrovni, prostě nemá, že bod rozdílu. Nosí v pořádku, když se pustí v pořádku, ale není to mimořádně dobře v každé oblasti.Myslím, že to je jeho omezující faktor…”

Jones se setkal s Robshawem na začátku měsíce po Harlequinsově vítězství nad Londýnským Irským, ale pár si od té doby udržel své mlčení. > To je si myslel, Jones má zájem dělat schůzku na dvouletém cyklu, ale Harlequins back-row stále má mezinárodní budoucnost s blindside flanker nyní jeho nejpravděpodobnější pozice.

Kapitáni na podporu, kdo je vybrán, aby vedl stranu by mohl zahrnovat full-back Mike Bet365-Zobrazit více Brown. Brownova bojová povaha a forma za poslední dva roky vypadají, že mají prodloužit svůj běh v dresu No15, ale jeho volatilita Je považován za sílu a slabost.

Joe Launchbury měl kouzlo jako favorit bookmakerů, aby uspěl v Robshawovi, ale Jonesův režim hledá hráče s větší bojovností jako týmový bod. >

Jones se setkal s Lancastem v Loughborough ve středu, aby slyšel jeho názory na koučování Anglie.

tipování na Bet365