Fury vyvádzal: porazil ťa hrubé prasa, reval na Klička a ukazoval pupok

Tak toto bola jazda…Boxerský šampión Tyson Fury sa na tlačovej konferencii k jeho odvetný dueli s Vladimirom Kličkom (9. júla v Manchsteru) poriadne rozbehol. stávkovej kancelárie Svojmu ukrajinskému vyzývateľovi ukazoval brucho a vysmieval sa mu, že ho porazilo hrubé prasa. Tiež sa rozhovoril o svojom údajne chladnom vzťahu k boxu. Vraj by bol radšej, keby vôbec neboxoval a mohol sa venovať deťom a pitie piva. Lenže je proste moc dobrý…

“Je to (Kličko) fyzická troska. Už pred prvým zápasom si narobil do nohavíc,” povedal Fury a potom sa obrátil priamo k bývalému šampiónovi, ktorého v novembri nečakane porazil a pripravil o tituly. “Mal si za dvanásť kôl práve štyri zásahy – a to ako superšampion.Porazím ťa KO, ukážem ti, že si len kus h…, “vysmial sa štyridsaťročnému Ukrajinci.

Kličko tradične kontroval s pokojnou tvárou, ale takisto si nebral servítky. K protiútoku využil niekdajší Furyho vyhlásenia, ktorými Brit pobúril verejnosť. “Ten, kto posiela ženy do kuchyne a homosexuálmi porovnáva s pedofilmi, tomu môžem povedať len: Fuck off!” uviedol Kličko.

Prezradil však, že si užíva rolu vyzývateľa. “Je to niečo , čo som dlho nezažil, “povedal Kličko, ktorý s Fury utrpel prvú prehru po jedenástich rokoch. Briti víťazstvo označil za šťastnú náhodu a súperovi sľúbil, že ho v odvete knokautuje.” To sa mu nepodarí.On nie je bojovník, je to len umelo vytvorený boxer, “povedal Fury.

Na tlačovej konferencii sa Brit tiež vyzliekol do pol tela, ktoré evidentne vykazovalo známky nadváhy, a tresol sa do brucha.” Som tučný ako prasa a nemám chuť boxovať. Ale napriek tomu to bude stačiť, aby som ťa porazil, “povedal Fury a tiež stávkovej kancelárie osvetlil svoj vzťah k boxu.

” Nenávidím box, ale ľahšie než niekoľkými ranami sa peniaze zarobiť nedajú. “V profesionálnom ringu doteraz takto zarábal vo 25 zápasoch a všetky vyhral. Jeho náprotivok má bilanciu 64 víťazstiev a štyri porážky.

stávkovej kancelárie zoznam