Timothy Bradley zastaví Brandon Rios v deviatom kole welterweight titul záchvat

Timothy Bradley vyhral boj, ktorú potreboval nutne v sobotu v noci, zastavenie Brandon Rios v deviatom kole riskovať svoj nárok na titul v welterweight rozdelení, ktoré je otvorené dokorán po Floyd Mayweather Jr dôchodku.

Bradley (33-1-1) dominovala od otváracieho zvonu proti pomalému Rios (33-3-1), používať jeho rýchlosť a vynikajúcu boxerské schopnosti vyhrať kolo po kole pred náhle klesá Rios s ľavým hákom k telu v deviatom kolo. Rios vstal v počte ôsmich ale ponúkol žiadny odpor Bradley, keď boj pokračoval a rýchlo klesol pod iným závane razníkov v 2:49 na bicykli.

Bradley udržal jeho kúsok 147lb titulu s impozantným výkonom pod novým trénerom Teddy Atlas.On vyhral v každom kole na všetkých troch ringu scorecards ale nemal Zdalo sa, že vážne zranený Rios pred príchodom boj k náhlemu koncu.

Možno ešte dôležitejšie je, Bradley doručenia oznámenia, že je to meno, ktoré je potrebné počítať v divízie 147lb.Mohol by dokonca boli natoľko impozantné, aby si tretie boj proti Manny Pacquiao niekedy budúci rok na jar v tom, čo by bolo Pacquiao posledný boj.

“To je to najlepšie Bradley, čo som kedy videl,” povedal Bob Arum, ktorý podporuje oba bojovníkmi.

Bradley priniesol atlas, viac nedávno známy ako ringu hlásateľa pre ESPN, aby zostriť svoje schopnosti a zastaviť ho z dostať hit príliš veľa.

Je to fungovalo dokonale v boji, ktorý Bradley ovládanou z prvého razidlá.

“urobil som presne to, čo mi povedal, aby som Teddy,” povedal Bradley. “Vzal som si kus ním každý kole.”

Bradley udával tempo pre boj hneď, pristátie sériu výstrely hlavy čoskoro v prvom kole.Rios, ktorý sa nafúkol do hmotnosti po piatkovej vážení, potulovali dopredu snažil pristáť veľký úder, ale nikdy nebol schopný pristáť viac ako jednu ranu naraz.

Rios povedal, že by pravdepodobne do dôchodku potom, stratu.

“Čím lepší človek vyhral. Nemám žiadne výhovorky, “povedal Rios. “Myslím, že som urobil.”

Rios, ktorý musel vážiť dvakrát denne pred bojom po príchode do mierne nad 147lb limitu zváži neoficiálne 170lbs na škále HBO vo svojom obliekaní room. Bradley, ktorý vážil 146 na oficiálnej váženie-in, bol 155 vo svojej šatni.

Bolo tam veľa v stávke pre oba bojovníkmi v križovatke záchvat pre každého.Bradley, ktorý bol 1-1-1 v posledných troch zápasoch, sa pokúsil zostať dôležitý ako najvyššia vrchnosť, zatiaľ čo Rios sa pokúsil dokázať, že je lepší bojovník ako ten, ktorý v roku 2013 zle stratil Pacquiao, Vyhrať jeho posledné dva zápasy. Ale Bradley mal veľkú noc, hodil 570 úderov a pristál takmer polovicu (254). Rios bol neúčinný v pristátí len 81 z 454 úderov. “Plán hry mal rozobrať kusy a rozbiť ho trochu po kúsku,” povedal Atlas. “Nechcem byť chamtiví a potom ako piranha.Vezmite kusy v každom kole a dokončiť ho. “

V semi-hlavné udalosti, dvojnásobný olympijský víťaz Vasyl Lomačenko obhájil kus titulu mušej zastavením Mexika Romulo Koasicha s radom tela výstrely v 10. kole.

Lomachenko dominoval boj väčšinu cesty, zasypával Koasicha sa ľavica a práva by bol schopný ho odložila.Ukrajinské nakoniec urobil v 10. kole, keď pristátie tri ľaví k telu, ktorá klesla Koasicha na jedno koleno proti lana.

Koasicha nepokúsil vstať ako rozhodca Robert Byrd počítajú ho na 2 :. 35 z 10. kola

“Keby som chcel, aby ho knokautovať by som ahve to urobil skôr,” povedal Lomachenko. “Bol som baví tam.”

Lomachenko vyhral v každom kole na všetky tri scorecards, a jeho dominancie sa premietlo do štatistiky, ktoré mu ukázal pristátie 334 údermi na iba 75 pre Koasicha.

Koasicha, ktorý bol zastavený po prvýkrát ako profesionál, klesol na 25-5.

viac zde