UD Las Palmas – Sporting Gijón 1:0

Sporting Gijon na Wyspach Kanaryjskich mają otwór w świecie robił w domu w Las Palmas ulegli po jednym celem Zhara El ciasnych wynikowej. Los Amarillos wygrana była absolutnie zasłużona.

Mecz został całkowicie wyreżyserowany przez gospodarzy, który przez cały mecz Gijon odważył się nic istotnego. On sam był bliski czołowego Tref po dziesięciu minutach, gdy kopnął piłkę z rzutu wolnego. Viera Kawałki kopnął dobrze, ale w jeszcze lepszym świetle okazała bramkarz Cuellar, który zastrzelił fantastyczny skok zażegnany. Wyraźnie lepsza Las Palmas kontynuował stymulacji, ale następnego większa szansa, trzeba czekać aż do końca pierwszej połowy. Ten El Zhar pojawił się za obronę wizyty, ale w obliczu drużyna nie powiodło się. zakładu na piłkę nożną Jego wybitna nadszedł moment później.

W szczególności po zmianie strony, a dokładniej w 55 minut.

Centr Boateng uczynił właściwa obrona Sportingu martwić Cuellar nawet zapobiec Patriots, ale El Zhar wciąż mam do dorážce i że miał na myśli kierownictwo Las Palmas 1: 0TH

Gijón do dowolnego bardziej spójnego ciśnieniem i tak, nie można właściwie w całym meczu, aby utworzyć jeden znaczącą szansę. Może jedynie nagłówek Rodrigueza zostałyby uznane za to, bramkarz Varas ale kiedy to nie przeszkadzać. Los Amarillos miał 79 minucie doskonałą okazję, aby zapewnić wynik, ale nie udało się zakończyć Boateng do pustej bramki. Mecz ostatecznie zdecydowała jedynym hitem El Zhara i Las Palmas Dzięki niej poruszać się w górę tabeli ósme miejsce.