Všetci vedia, scenár, keď rodičia vadí ich deti

Všetci vedia, scenár, keď rodičia vadí ich deti. Avšak, skutočnosť, že deti sa tiež môže odmietať rodičov, zostáva bez pozornosť. Pouting pery, pozrite sad, pozrite sa na podlahe — pre dospelého činu vyzerá druh… detinské. Ale nie, aby sa nad dieťa, nie jeho čin brať vážnejšie, než svoje vlastné. “Som Rodič” bolo pár vecí, ktoré môžu vážne naštvaný deti.
Nesplnené sľuby

Myslím si, že každý jeden z vás aspoň raz bol v situáciách, keď nie je vedený jeho sľub vzhľadom na jeho dieťa. Deti nesmú byť vážne, nespokojnosť, ale verte mi, oni sa vždy teším, keď sľub bude zase do praxe (najmä, keď sa budúce udalosti boli podporené svetlé oznamy), a hlboko sú veľmi zmätení, ak to nie je deje. Deti, najmä malé, nie pochopiť okolnosti, ktoré sú uvedené dospelých, a tak ich odpor je zameraná len na vás. A tak sa snaží minimalizovať takéto situácie, a urobiť si čas na jasne vysvetliť dieťaťu, prečo sa to stalo.
Drsné zákazy

Obmedzenia (zákazy) sú vždy prítomný v živote každého dieťaťa. Tam sú zákazy týkajúce sa bezpečnosti detí s dobrými mravmi, dodržiavanie deň, s obmedzeniami v potravinách, pretože alergická reakcia alebo škodlivé produkty, ale existujú rodiny, kde zákazy sa vzťahujú na úplne všetko. A keď dieťa je medzi ostatné deti, vidí, že “toto všetko sa dá urobiť, ale to nie je pre mňa”, mal pocit hlbokého odpor, protest, čo vedie k nevyhnutných konfliktov v rodine. Bude sledovať a vyhodnocovať zákazov, ktoré sú vo vašej rodine, a ak ste pochopili, že “príliš ďaleko”, prijať opatrenia na ich odstránenia.
Nespravodlivé poplatky

Je ťažké nájsť situáciu, viac útok, v ktorom je človek vystavený nespravodlivé obvinenia. To je obzvlášť nepríjemné, keď obvinenie prichádza od tých, ktorí majú najbližšie k vám. Pri takejto situácie dostane dieťa, jeho pocity sú veľmi silné a hlboké. Tak ovládať svoje správanie a nie zneužívania, a hlavne nechcem trestať dieťa, až kým nie ste úplne pochopili situáciu.
“Neškodný” prezývku

“Ach, náš puglias!”, “Je to malá koláč!”, “Kozhulenko si náš obľúbený” — rodičia všetky tieto vety zdajú byť prejavom bezhraničnej lásky a nehy. A napriek tomu, všetky tieto prezývky môže vážne ublížiť vaše dieťa. Napríklad, vedci dokázali, že deti vo veku dvoch začať venovať pozornosť ich vzhľad a oceniť jej postavu, tak v porovnaní s “paglesham” môže vážne zraniť ich pocity. A, samozrejme, najťažšie takýchto irónie môžu byť hrubý, na teenagerov. Predstavte si, aké dievča, ktorá už zvažuje seba bacuľatá a neatraktívne počuť rodičia porovnať ju s buchta? Deti sa byť urazený, dobre, frázy, ktoré sa stávajú živnou pôdou pre rozvoj komplexy.
Ľahostajnosť rodičov

Rodičia sú najdôležitejšími ľuďmi v detskom živote. A možno najčastejšie bolieť deti je nedostatočná pozornosť k jeho úspechu. Pochvalu mama a otec — najlepšia odmena pre dieťa. Skutkami chce vyvolať silné emócie v rodičmi a pochopiť, že rodičia môžu byť unavení, majú svoje “dospelých” obavy. Tak on nie len urazene, ale stratí motiváciu, a táto situácia môže ovplyvniť jeho sebavedomie. Takže, ako by ste mohli nie je unavený, bez ohľadu na to, ako zaneprázdnený, nájsť si čas pre vaše dieťa, snaží ukázať emócie, ktoré sa očakáva od vás.
Pozri tiež: sklad nábytku Banaby.sk